ZAMÓW RECEPTĘ NA LEKI
NA SCHORZENIA PRZEWLEKŁE

Zamawiając leki przez poniższy formularz oświadczasz, że niżej wymienione leki są przez Ciebie zażywane z powodu schorzeń przewlekłych, dawkowanie jest Ci znane a ich wypisanie bez wizyty u lekarza jest uzasadnione Twoim niepogorszonym, stabilnym stanem zdrowia oraz nie zaszły okoliczności uzasadniające konieczność wizyty u lekarza.

Osoby które podały na zamówieniu numer telefonu komórkowego lub posiadające Internetowe Konto Pacjenta będą otrzymywały kody recept przez SMS, pozostali pacjenci proszeni są o kontakt z rejestracją w celu uzyskania kodu recepty. Realizacja zamówienia w ciągu dwóch dni roboczych.

W ZWIĄZKU Z ZALECENIEM OGRANICZENIA TELEPORAD  PRZEZ NFZ OD DNIA 01.07.2021 ZMUSZENI ZOSTALIŚMY WYŁĄCZYĆ ZAMÓWIENIA LEKÓW PRZEZ INTERNET.  PROSZĘ DOSTARCZAĆ ZAMÓWIENIA W FORMIE PISEMNEJ DO PRZYCHODNI.

ZAMÓW LEKI


Podstawa prawna: Ustawa o zawodach lekarza i dentysty z dnia 5 grudnia 1996 r. (Dz.U.2018.617 t.j. z dnia 2018.03.26 późniejszymi zmianami).
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NZOZ ZDROWIE SP.P. LEKARZY ANTOŃCZYK I PARTNERZY z siedzibą w Ostródzie.
Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych znajdują się w zakładce Polityka prywatności oraz na tablicach informacyjnych w przychodni NZOZ ZDROWIE w Ostródzie ul. Kościuszki 2.